Varför välja

Fostira?

Vi är en företagsbyrå med spetsinriktning på hemsidor, design och marknadsföring. Fostira har kompetensen som krävs för att leverera helhetslösningar för dig eller ditt företag. Vi erbjuder ofta ett lokalt alternativ och skräddarsyr efter kundens behov. En nära relation med våra kunder är a-o för oss.

Fostira erbjuder kostnadsfria möten med blivande kunder och naturligtvis nuvarande kunder. Vi ser noggrant över våra kunders behov och verksamhet, efter det skräddarsyr vi ett upplägg åt kunden. På så sätt förstår vi oss på våra kunders behov och kan lättare uppfylla en helhetslösning i världsklass.

Fostira ger dig möjlighet att utvecklas!

Genom att förstå kundens verksamhet och behov utvecklar vi och anpassar tjänster samt lösningar som bidrar till en växande verksamhet, i alla steg. 

Tjänster

Vi erbjuder hemsidor, marknadsföring, design, foto & filmproduktion från Fostira. Vi erbjuder en rad olika lösningar och paket som är ihopsatta för att kunna möta era behov i vilket läge ni än befinner er i. Vi går gärna igenom ett upplägg med er för att se vad som passar era behov bäst.

Hemsida
  • Byggnad av hemsida.

  • Uppdatering av hemsida.

  • Analysering av hemsida.

  • Sökoptimering.

  • Prenumeration`s plan.

Marknadsföring
  • Google Analytics.

  • Adwords.

  • Sociala medier.

  • Programmatics annonsering.

  • Prenumeration`s plan.

Design
  • Loggor.

  • Marknadsföringsmaterial. 

  • Powerpoints.

  • Övrig design.

  • Prenumeration`s plan.

 

Foto & filmproduktion

  • Företagsporträtt.

  • Bostadsfotografering.

  • Produktfotografering.

  • Reklamfilm.

  • Redigering av foto & film.

Alexander Möllersen

Projektledare & Kundansvarig
 
alexander@fostira.se
072-244 84 86

Alexander Åkermark

Webbutvecklare  & Grafiker
akermark@fostira.se
073-744 36 30

Martin Edholm

Foto & Filmproducent
martin.edholm@fostira.se
076-814 96 97
Hemsidespecialist
 
carl.andersson@fostira.se
076-112 26 52

Carl Andersson

Linus Wikner

Hemsidespecialist
 
linus.wikner@fostira.se
076-134 85 49
Hemsidespecialist
 
lars.ericsson@fostira.se
070-300 58 10

Lars Ericsson

Robin Moberg

Hemsidespecialist
 
robin.moberg@fostira.se
072-740 73 59
 
 
Fostira AB
info@fostira.se Tel: 072-244 84 86
Järnvägsgatan 18, 881 30 Sollefteå
Gärdevägen 1, 856 50 Sundsvall
© 2019 Skapat av Fostira - Din Lokala Företagsbyrå